• Неодамнешно
Мармонт Хил Безбојна Ѕидна Уметност Во Морска Рамка, 20 30
zoom_in

Мармонт Хил Безбојна Ѕидна Уметност Во Морска Рамка, 20 30

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Оваа Безбојна Ѕидна Уметност Во Морска Рамка е слика која му дава на огромниот и отворен океан што избледува во чистото бело небо чувство на носталгија и смиреност. Гордо ова парче е отпечатено на висококвалитетна архивска хартија и професионално рачно врамено. Со вклучени куки за монтирање на ѕид, овој уметнички акцент е подготвен да ја прекине слушалката веднаш штом ќе стигне до вашата влезна врата. Врвен квалитет Giclee печати На Архива Хартија со висока резолуција. Рачно исечени украсени рабови. Висококвалитетна издржлива рамка што не се искривува. Завршено под висока оптичка јасност, плексиглас отпорен на кршење. Пристигнува подготвен да висат. Вклучува сертификат за автентичност.

Избор на купувачи..