• Неодамнешно
Амскан Елегантна Обвивка За Џамбо Подароци Во Еднобојна Боја, Една Големина, Светло Розова
zoom_in

Амскан Елегантна Обвивка За Џамбо Подароци Во Еднобојна Боја, Една Големина, Светло Розова

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Амскан Елегантна Обвивка За Џамбо Подароци Во Еднобојна Боја, Една Големина, Светло Розова Марка : амсканска тежина : 10,4 унци - Материјал : Форма На Хартија : Големина На Ролна : Една Големина - Бренд : Амскан - Боја : Светло Розова - Пригода : Родендени И Општа Прослава - Шема : Цврсто - Пакетот вклучува : 1 Ролна обвивка за подароци од џамбо хартија - 16 Х 30" - Се Одликува со еднобојна Светло Розова Боја Што Ќе ослободи креативност - Совршена За Завиткување Подароци За Сите Прилики - Изработена Од Квалитетна Хартија Погодна За завиткување подароци со преголема големина живописни И Забавни. Поставувањето на вашата маса или масата за вклучена маса ќе се појави со боја со Нашата светло Розова обвивка за подароци. Обвивката за подароци се продава во ролни од 16 стапки. правејќи ги прифатлива опција. Усогласете ги со други цврсти бои или забавни смели отпечатоци, можностите се бесконечни. Материјал : Хартија. Формулар За Ставка : Ролна. Големина : Една Големина. Бренд : Амскан. Боја : Светло Розова. Повод : Родендени и Општа Прослава. Модел : Цврст. Пакетот вклучува : 1 Ролна обвивка за подароци од џамбо хартија-16 Х 30". Се одликува со еднобојна Светло Розова Боја која ќе ја ослободи креативноста. Совршен за завиткување подароци за сите прилики. Направени од добар квалитет на хартија погодна за завиткување на преголеми подароци.

Избор на купувачи..