• Неодамнешно
СРС-XB31 R Црвен Пренослив Безжичен Звучник
zoom_in

СРС-XB31 R Црвен Пренослив Безжичен Звучник

DEN 2064.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дајте поттик на вашата забава СО БЕЗЖИЧНИОТ звучник XB31. Дајте му поттик на забавата СО ДОПОЛНИТЕЛЕН бас. РЕЖИМОТ НА ЗВУК во ЖИВО користи уникатни звучници за да даде тродимензионална атмосфера на музичкиот фестивал. Засилувачот на забавата додава повеќе забава на приликата, а водоотпорниот дизајн IP67 ја носи забавата насекаде. Почувствувајте ја моќта НА ДОПОЛНИТЕЛЕН Бас со Режим На Звук во Живо за извонредно 3д звучно искуство. Водоотпорен и отпорен на прашина ip67 дизајн за безгрижно користење. Изградете енергија со разнобојна линија светлина и трепкачки строб. Слушајте цел ден и ноќ со траење на батеријата до 24 часа. Поврзете и додадете повеќе звучници (до 100) со Безжичен Синџир На Забави. Земете го и играјте со лесен, пренослив дизајн. Додадете дополнителен звучник за стерео звук. Одржувајте ја забавата со Засилувачот на интерактивната Забава. Поврзете и пренесувајте музика лесно со Bluetooth и NFC, плус LDAC. Прилагодете и контролирајте од вашиот паметен телефон Со Музичкиот Центар Сони.

Избор на купувачи..