• Неодамнешно
Печат Бела Држат Печат 6.5 X4. 5 - Ирваси Со Birdie, Пк 1, Печат Бела
zoom_in

Печат Бела Држат Печат 6.5 X4. 5 - Ирваси Со Birdie, Пк 1, Печат Бела

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Печатот Бела Бирди со Гумен Печат Од Ирваси ви овозможува да додадете допир на забава и шарм на картички, букви и многу повеќе. Доаѓа со симпатичен дизајн кој ќе ве одведе во празничниот дух. Овој немонтиран гумен печат се одликува со симпатичен ирвас кој гледа во испитувачка црвена птица меѓу украсените дрвја. Таа е идеална за различни уметнички и занаетчиски проекти дома или во училница. Печат Бела Немонтиран Гумен Печат, Ирваси Со Птиченце : овој пакет ги вклучува Ирвасите и Птиците : еден 3-1/4" х 4" немонтиран гумен печат. Печат бела печат е идеален за картички и многу повеќе. Увезени.

Избор на купувачи..