• Неодамнешно
Примарен Сребрен Сребрен Роло Синџир
zoom_in

Примарен Сребрен Сребрен Роло Синџир

DEN 434.24

Количина на стоки
check Достапно на барање

Носете сами или додајте допир на елеганција на секој приврзок со овој ѓердан од сребрен роло синџир. Одликувајќи се со брилијантна текстура исечена со дијаманти и висока полирана завршница за вечен сјај, овој синџир долг 16 инчи и широк 4мм се затвора со затворање на јастог. Овој прекрасен роло синџир ќе му даде впечатлив изглед на вашиот стил.Метална Тежина : 19,89 Грама Тип на накит : Стил На Финехан : Завршна Обработка На Накит : Висок лак, дијамант-секач : женски затворач : Јастог Канџи Метал : Сребрена Сребрена Боја : Бели Димензии : 16-инчен x 4mmsolidy вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја на Потекло : Италија Сребрена, Полирана, Цврста, Јастог Канџа.

Избор на купувачи..