• Неодамнешно
Партал Кукла Женски Возрасни Ноќта На Вештерките Костим
zoom_in

Партал Кукла Женски Возрасни Ноќта На Вештерките Костим

DEN 879.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женскиот Костим За Фустан од Партал кукла вклучува фустан со прикачена престилка и слоевито здолниште, капа за џогер, издувани ракави со точки и чорапи за колена. Не вклучува перика, црн кошула или чевли. Партал Кукла Женска Костим За Ноќта на Вештерките За Возрасни : Фустан Со прикачена престилка и слоевито здолниште, капа за џогер, ракави со точки и чорапи за колена. 100 проценти полиестер. Место чисто. Табелата со големини ќе варира во зависност од костимот. Погледнете Детална Табела Со Големини.Ќе ви треба Adobe Acrobat Читач за да ја видите Табелата Со Големини.Преземете Adobe Acrobat Читач сега.

Избор на купувачи..