• Неодамнешно
Шик Домашен Атикус 4-Парче Реверзибилен Плисиран Прекривка, Кралица, Сива
zoom_in

Шик Домашен Атикус 4-Парче Реверзибилен Плисиран Прекривка, Кралица, Сива

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Инспириран од постелнина во стилот на гроздобер земја, овој неверојатен дизајн се одликува со набраздени детални акценти и се враќа на неверојатен двобоен уметнички цветен дизајн на пејсли. Вклучува декоративни перници со точни детали за вез за координирање на обратното печатење. Лесно куќиште за патент за да се обезбеди брзо вметнување на вашата омилена алтернатива или утешител, како и лесно отстранување за перење. 1пц Јорган (Ткаенина : 80гсм Четкана МФ, Обратно : Растера Печатење) : 90х90 инчи, 2пц Шамс : 20х26+2 инчи, 1пц Декември Перница : 12х18 инчи Неверојатна техника плисирање детали со соодветни украсни перници Прекрасен Гроздобер Инспириран Цветен Дизајн Лесно затворање на капакот За Нега : Скриен патент.

Избор на купувачи..