• Неодамнешно
Кели Сафари ТСР 245 75Р П Гума Одговара: 2000 - Форд Ф - Лариат, 1994 - Доџ Рам База
zoom_in

Кели Сафари ТСР 245 75Р П Гума Одговара: 2000 - Форд Ф - Лариат, 1994 - Доџ Рам База

DEN 1985.76

Количина на стоки
check Достапно на барање

Тип На Автомобил : Лесен Камион.Страничните ѕидови на Сафари Тср се дизајнирани на начин што ги чуваат бандажите од случајно оштетување на работ на тротоарот, нудејќи побезбедно искуство во возењето. Несиметричните блокови на испреплетени шари со слободна форма го намалуваат бучавата од патот што гумите ја создаваат додека се во движење. Опсег На Оптоварување : Е (10 Слоја). Моделот на шарите со високиот сооднос на празнина, дизајнот на отворено рамо и влечкавите блокови на шарите обезбедуваат способност за зафаќање на суви, влажни и зимски временски услови од прва стапка.Специјалниот дизајн на шарите гарантира тивко и удобно искуство во возењето.КЕЛИ САФАРИ TSRFEARTES И Придобивкисите временски тракциисамо-чистење на шарите дизајн на шарите влечење на теренот намалено ниво на бучава од патиштата заштитник преглед кели САФАРИ ТСР е гума за сите терени, цела сезона произведена за лесни возила со камиони. Отпорот на хидропланирање дополнително се подобрува со природата на самочистење на шарите што го чисти снегот помеѓу елементите на шарата за да одржува постојан контакт на патот за подобра способност за држење на патот. Производот Може Да Варира Од Сликата.Гумата промовира одлично влечење на сите временски услови. Намалените нивоа на бучава на патот нудат пријатно возење бидејќи гумата ја негира бучавата од патот што се слуша во кабината на возилата. Тие наоѓаат врвен стисок на патиштата со кал, песок и чакал и обезбедуваат побезбедно искуство при возење надвор од патот. Перформанси : Целиот Терен. Сезона : Цела Сезона. Бучавата од патот се откажува бидејќи асиметричните блокови на шарите прават низа со променлив чекор што ја откажува бучавата од патот со создавање звучна фреквенција што го негира шумот на моделот.

Избор на купувачи..