• Неодамнешно
ФРЛИЈА АЛУМИНИУМСКИ РАБ TWRUG 19X8. 5Х4. GNMTL MIR FCE, 1985RUG305114G76
zoom_in

ФРЛИЈА АЛУМИНИУМСКИ РАБ TWRUG 19X8. 5Х4. GNMTL MIR FCE, 1985RUG305114G76

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Не сакаме компромис затоа што понекогаш нема простор за грешка. Тоа може да биде подобар дел, подобри гуми или друга линија во критичен агол. Тоа е повеќе од филозофија. Ние веруваме дека квалитетот е важен. СЕДИШТЕТО НА ТСВ Е Во Калифорнија и им служи на клиентите ширум светот. Тоа е она што не мотивира. Ние се обидуваме да направиме повеќе отколку само да дизајнираме тркала со добар изглед. Ние веруваме дека секогаш постои подобар начин. Ова никогаш не треба да биде доведено во прашање. Секогаш ќе можеме да дизајнираме подобри производи отколку што имаме денес. Секогаш постои подобар начин за правење производи. Материјал : Леано Алуминиум. Никогаш не престануваме да се обидуваме да направиме подобро утре од она што го направивме денес. Никогаш не престануваме да туркаме. 1985РГ305114Г76.Tsw Алуминиумски Тркала дизајни и инженери неверојатен спектар на скалести резервни сопствени тркала за да одговараат на вашето возило. Веруваме дека тркалата се безбедносни критични производи и дека треба да бидат дизајнирани да ја носат тежината на возилата што се возат на нив. Во самото јадро, ова сме ние. Тоа е она во што веруваме. 5х4, 5 шема на завртки. Ние веруваме дека можеме да направиме разлика, не затоа што тоа ќе ни помогне да продадеме повеќе тркала, туку затоа што е важно за нашите клиенти и за секој што вози на нашите производи. Ќе откриете дека нашите тркала се извонредни по нивниот бескомпромисен квалитет, прецизно инженерство, напредни материјали и револуционерни производствени процеси како и за нивните прекрасни дизајни.

Избор на купувачи..