• Неодамнешно
Гел Лак Сушење Светилка, Агол УВ ЛЕД Ноктите Светилка За Ноктите Уметник За Дома За Ноктите Уметност Академија
zoom_in

Гел Лак Сушење Светилка, Агол УВ ЛЕД Ноктите Светилка За Ноктите Уметник За Дома За Ноктите Уметност Академија

DEN 2.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ламба За Сушење со гел-лак, АГОЛНА УВ ЛЕД Ламба За Нокти За Уметник За Нокти За Дома За Уметност На Нокти Академијаспецификација : Тип На Артикал : Ламба За Нокти Материјал : Абспоуер : 12број На Лесни Чипови : 6пецслајт извор бенд : 365нм, 405нм / УВ ЛЕД двојна извор на светлина : 60сбатерија Тип : Литиум Батеријаобемност На Батеријата : 1800машпогоден ЗА : ДОМАШНА Употреба, Салон За Нокти Итн. Список на пакети : 1 x Ламба За Нокти1 x Нелизгачки Мат1 x USB Кабел ЗА Полнење1 x Прирачник Заштедете Многу Време : 6 лесни чипови, ув лед двоен извор на светлина, можете да ја користите оваа ламба за нокти за да ја подобрите брзината на сушење на вашите нокти. Потребни се само 30-60 секунди за да се излечи повеќето гел-лакови. Лекување Со Гел-Полирање : Може да се користи за лепење на врвот на ноктите и лекување на гел-лак, подобрување на ефикасноста на уметничката работа на ноктите, едноставна работа, удобна и практична. Флексибилен и Безбеден : за различни барања за агол, може да се заврши со прилагодување на вратот на светилката. Безбеден за употреба, нема да ви наштети на очите, нема да попари или црни раце. Одличен Абс Материјал : школка е изработена од висококвалитетен абс материјал, отпорен на абење и отпорен на гребење, цврст и цврст, стабилен, издржлив за долготрајна употреба. Лесен и Пренослив : Мала тежина и во мала големина, лесен за чување и носење, погоден за академија за уметност за нокти, дом, канцеларија и многу други места. Совршен подарок за пријателите и семејството.

Избор на купувачи..