• Неодамнешно
Потет Плус Обука Нокшир-Јоргованот
zoom_in

Потет Плус Обука Нокшир-Јоргованот

DEN 527.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Преносливиот нокшир Од брендот Потет Плус е одличен за патување или за носење секаде каде што можеби немате пристап до санитарна бања. Тоа е чист нокшир за вашето дете, без разлика каде одите! Повторно пополнувањата за еднократна употреба се продаваат одделно. Контурно седиште за удобност на вашето дете. Цврстата добро избалансирана основа му помага на вашето дете да се чувствува сигурно. Нозете се заклучуваат на место кога ќе се отворат. Се преклопува рамно за да може да се смести во чанта или торба за пелени. Одличен нокшир за чување во вашиот автомобил, брод, кампер или Р.в. Вклучена е торба за носење врвка. Кога се користи како нокшир за патување, погоден за возраст од 15 месеци и до 50 килограми. Лесно се претвора во преклопно тренерско седиште погодно за деца 2 години и до 50 килограми. Нелизгачки, издржлив и удобен. Хигиенски-може да се користи на сите тоалетни седишта. Преклопете блиску по употреба и чувајте. Доаѓа со 3 супер абсорбента облоги за еднократна употреба. Облогите за еднократна употреба се отпорни на истекување, лесни за употреба, држат до 5 унци течност и се фрлаат како пелена. Облогите за еднократна употреба се исто така лесно миризливи за да апсорбираат мириси. Рачките на облогата се безбедни за нокширот и врските се затворени за отстранување.

Избор на купувачи..