• Неодамнешно
Марвел Стрипови - Халк-Неверојатна Хулк Специјални # Ѕид Постер, 14.725 22.375
zoom_in

Марвел Стрипови - Халк-Неверојатна Хулк Специјални Ѕид Постер, 14.725 22.375

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овие Трендови Меѓународни Марвел Стрипови - Хулк-Неверојатен Хулк Специјален # 1 Ѕиден Постер е дизајниран со висококвалитетни, разнобојни уметнички дела. Нашите врамени постери имаат премиум сатенска завршница што ги подобрува боите. Лесно закачете го овој врамен постер со приложената закачалка за пили за украсување на секоја просторија. Трендовите Постери имаат врвни трендовски брендови и дизајни. Без разлика дали сте дете, тинејџер или возрасен, имаме постер за секого. Трендови Меѓународни Марвел Стрипови - Халк-Неверојатен Халк Специјален # 1 Ѕиден Постер : Постерите со Врамени Трендови имаат врвна сатенска завршница која обезбедува динамични бои без рефлектирачки сјај. Чиста, модерна рамка за постери достапна во различни бои за дополнување на секој декор. Лесна и лесна за закачување конструкцијата овозможува брза инсталација со помош на прицврстената закачалка за пила. Автентични, Официјално Лиценцирани уметнички дела. Димензии на постерот : 14.725" х 22.375", со рамка : 16.5 "х 24.25" х.75".

Избор на купувачи..