• Неодамнешно
Крвави Стапалки Кат Прицврстување - Партија Декор -
zoom_in

Крвави Стапалки Кат Прицврстување - Партија Декор -

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Осмелете се да следите каде водат. Обележете го патот до најголемата забава За Ноќта на Вештерките оваа година со Овие крвави налепници за Стапалки. Забавен и грозен додаток на вашите материјали за забави За Ноќта на Вештерките користете ги овие подни налепници за забави со костими опседнати куќи и повеќе прогонувани случувања. Вклучува 8 пластични 4" х 8 1/2 " стапалки на 1 ролна. ① ПРЕКУ ШАЛТЕР се Осмелувате да следите каде водат. Вклучува 8 пластични стапалки од 4" х 8 1/2" на 1 ролна. ОТЦ.

Избор на купувачи..