• Неодамнешно
Керамички Бели Фацетирани Полиран Бенд
zoom_in

Керамички Бели Фацетирани Полиран Бенд

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Заврши : Полиран Ширина На Лентата : 4 ммматеријал : Примарно : Керамичко Вклопување : Стандардна Големина : Дебелина : 3 Ммпроизвод Тип : Накит Тип На Накит : Прстени Продадени По Единица : Секој Материјал : Примарна Боја : Тип На Белење : Свадбена Лента Облик : Фацетирана ДОЦ 883957539294 Ширина : 4ММ Дебелина : 3 Мм Полиран фацетирана Керамика.

Избор на купувачи..