• Неодамнешно
Регентност Почит Висина Прилагодливи Моќ Биро Со Мобилни Датотека Кабинет
zoom_in

Регентност Почит Висина Прилагодливи Моќ Биро Со Мобилни Датотека Кабинет

DEN 3679.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подигнете го и спуштете го вашето биро со леснотија користејќи Го Бирото За Прилагодување На Висината На Регентноста Со Мобилен Кабинет за Датотеки. Кога сакате да застанете и да ги истегнете нозете, можете да притиснете копче за да ја подигнете работната маса. Вашата работна станица секогаш ќе биде совршена висина бидејќи тоа се прилагодува од 28-44 инчи. Може да имате претходно поставени поставки за промена на положбата на бирото со притискање на копче. Масата е изградена од термички споен меламин ламинат кој е 1 во. дебели и завршени со црна т-Мувла работ бенд. Ламинатите се отпорни на гребење, дамки и изгореници и лесно се бришат. Изберете од опционални завршетоци на масата и нозете. Заоблените агли ја прават масата побезбедна за секого. Бирото се напојува со помош на ѕиден штекер со 3 краци. Почитта изгледа одлично самостојно или може да се вгради во Биро Л или У за навистина разноврсна работна станица. Кабинетот за датотеки на мобилниот пиедестал може да се постави од двете страни на бирото или каде било во канцеларијата-лесно се движи на тркалца. Фиоката за датотеки прифаќа писмо и правно поднесување, а фиоката за кутии ги одржува при рака залихите. Двете фиоки заклучуваат. Изберете од изборни големини. Изграден од дрвен ламинат со метални нозе. Изберете од достапните завршетоци на масата и нозете. Висината на бирото се прилагодува од 28-44 инчи. Вклучува кутија и датотека кабинет. Двете фиоки се заклучуваат за безбедност.

Избор на купувачи..