• Неодамнешно
Нулум Марисела Племенска Област Килим, 8', Морнарица
zoom_in

Нулум Марисела Племенска Област Килим, 8', Морнарица

DEN 928.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој класично инспириран дизајн добива модерно ажурирање. Машина направена со издржлив полипропилен, секое парче има придушена палета на бои што е намерно потресена за да го имитира тој иконски гроздобер изглед нулум Гроздобер Лорена Племенска Област Ruмашина Направена Во Мисиркиматеријал : 100% Полипропиленбек : Лизгање Јутесетинг : Внатрешно Препорачани Соби : Дневна соба, Трпезарија, Спална Соба, Влез, Ходник, Дувло домашна канцеларија.

Избор на купувачи..