• Неодамнешно
Женски Фустани Плус Големина Клиренс Модни Женски Фустани Летно Печатење Секојдневен Одмор Без Ракави Плажа Мини Фустан Оган Продажба
zoom_in

Женски Фустани Плус Големина Клиренс Модни Женски Фустани Летно Печатење Секојдневен Одмор Без Ракави Плажа Мини Фустан Оган

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Различни фустани прават да се чувствувате поинаку, овој направи да се чувствувате навистина слатко, слатко, разиграно и ќе ви понуди првокласна удобност.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. Ве молиме проверете ги информациите за големината пред да нарачате! Следете ја нашата табела за големина и измерете ги мерењата на бистата и половината.Карактеристики : Печатење, Секојдневен, Носење,Удобен,тилски и моден дизајн, Летен Секојдневен Фустан. Многу убави детали, убав крој, одличен дизајн, врвна ткаенина. Наредени, не видени, удобни за носење во секоја сезона. Удобната ткаенина нема да ја иритира вашата кожа, што ја прави совршена за продолжено носење.

Избор на купувачи..