• Неодамнешно
Алатка За Изведба W Хром Приклучок, 1 4 Возење,, Точка, Плитки
zoom_in

Алатка За Изведба W Хром Приклучок, 1 4 Возење,, Точка, Плитки

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Купете Алатка За Изведба W36210 Хром Приклучок, 1/4" Возење, 10мм, 6 Поени, плитко со секојдневно со брза и бесплатна испорака секој ден! Јб Алатка За Продажба Карактеристики : Вдлабнати рабови. Отворите на штекерот се дизајнирани да го намалат заокружувањето на прицврстувачот. Хром челична конструкција од легура на ванадиум за цврстина и издржливост. Полиран никел хромирана завршница се спротивставува на корозија. Голем печат за брза идентификација.

Избор на купувачи..