• Неодамнешно
Рис Лок Слев Prп Про
zoom_in

Рис Лок Слев Prп Про

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Рис 7070800 Заклучи Ракав 5/81/2 Prп Про ние се стремиме да обезбедиме нови иновативни производи за да ја задоволиме потребата од светот што брзо се менува во кој живееме. Нашата цел е да обезбедиме производи направени со најдобар материјал и конзистентни и висококвалитетни процеси. Карактеристики Максимална безбедност против кражба. Систем за заклучување на топчести лежишта. Изберете доказ квадратни клуч дизајн одвраќа кражба. Спецификации Големина : 5/8 "& 1/2". - ШКУ : КСАО441066.

Избор на купувачи..