• Неодамнешно
Касио Касети за Производители На Етикети КЛ, 26 стапки, Сина На Бела, 2 Пакувања
zoom_in

Касио Касети за Производители На Етикети КЛ, 26 стапки, Сина На Бела, 2 Пакувања

DEN 319.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Лесен начин за етикетирање! Оем квалитет и сигурност. Големина на етикетата - текст : 0,37" x 26 ft; Боја На Етикетата(s) : Бела; Машинска Компатибилност : Casio® KL60 L, KL60 SR, KL100, KL120, KL780, KL1500, KL7200, KL8000, KL8100, KL8200, KLC500, KLP1000; Бои На Текст/Етикета : Сино Печатење на бела лента. Оваа ЛЕНТА КАСЕТИ ЗА КЛ ПРОИЗВОДИТЕЛИТЕ НА ЕТИКЕТИ, 0.37 " X 26 FT, СИНА НА БЕЛА, 2/ПАКЕТ доаѓа до вас брзо и добро спакувани и тоа е одличен предмет за вашиот дом или канцеларија. Касио Касети за Производители На Етикети КЛ, 9мм х 26фт, Сина На Бела, 2/Пакување.

Избор на купувачи..