• Неодамнешно
Avвори Ел, Ментс Умира, Сончогледи
zoom_in

Avвори Ел, Ментс Умира, Сончогледи

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сончогледи-Елементи Дискреираат неверојатни хартиени проекти користејќи кој било од прекрасните дизајни за сечење Avвори ел има да понуди! Умира симпатична хартија, филц, ткаенина, плута, магнетни листови и многу повеќе и може да се користи во повеќето водечки системи за сечење. Овој пакет содржи Сончогледи : збир од девет метални матрици со димензии помеѓу .375х. 625 инчи и 3. 125х3, 25 инчи.Додадете прекрасна димензија и убави цвеќиња на вашите картички Со Сончогледи Ел-Ментс Умира од Avвори Ел. Вклучени во пакетот се 10 тенки метални матрици од кои се мерат .375 " х .675" до 3.25" х 3.25". Матриците се компатибилни со повеќето машини за сечење матрици и се координираат со печатите Од Сончогледи. Ел-Ментс Умира-Сончогледи.

Избор на купувачи..