• Неодамнешно
Моќност Стоп Задна З Камион & Влечење Кочница Рампа Во Собата Z36-711
zoom_in

Моќност Стоп Задна З Камион & Влечење Кочница Рампа Во Собата Z36-711

DEN 6463.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Проверете ја компатибилноста со вашето возило на http : // // Z36 влошките за сопирачките за Влечење имаат супериорна моќ на запирање што ја бараат оние што влечат и влечат, како и ентузијастот надвор од патот. Секогаш кога ќе додадете тежина на возилото со влечење товар, влечење приколка или едноставно додавање поголема комбинација на тркала / гуми, ги менувате условите за работа на пакетот на сопирачките. Додадете дополнителен залак на педалата на сопирачката Со Стоп За Напојување Z36 Камион F-150 2003-1999; F-150 Наследство 2004; F-250 1999-1998; Линколн Блеквуд 2002; Навигатор 2002-1998; Градски Автомобил 2011-2003.

Избор на купувачи..