• Неодамнешно
Вагнер Термокиет Комплет За Керамички Диск Сопирачки за Сопирачки одговара: 2005-ШЕВРОЛЕТ КОБАЛТ, 2003 - САТУРН ЈОН
zoom_in

Вагнер Термокиет Комплет За Керамички Диск Сопирачки за Сопирачки одговара: 2005-ШЕВРОЛЕТ КОБАЛТ, 2003 - САТУРН ЈОН

DEN 3760.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вагнер ТК влошките за сопирачките имаат формулација на триење со нула бакар и единствена интегрално Обликувана технологија За Изолатор (ИМИ) за потивко работење. ПОТИВКО РАБОТЕЊЕ дизајнот специфичен за Апликацијата и уникатното триење во форма на ласер ја шират топлината, звукот и вибрациите за да ги намалат можностите за бучава. ДОЛГ ЖИВОТ супериорниот дизајн на формулацијата ја троши топлината за долготрајни перформанси на триење и намалено избледување на сопирачките. ПОЧИСТИ ТРКАЛА комерцијалната формулација обезбедува супериорни перформанси на сопирање и намалено абење на роторот, помагајќи да се намали прашината на сопирачките. ЕДНОДЕЛЕН ДИЗАЈН ИМИ технологијата интегрира материјал за триење, потпорна плоча и изолатор во подлогата за сопирачките за избрани апликации. ВКЛУЧЕН Хардвер премиум хардвер од нерѓосувачки челик вклучен за избрани апликации. СЕОПФАТНА ПОКРИЕНОСТ влошки За Сопирачките достапни за повеќето возила на патот. НУЛТА БАКАРНА ФОРМУЛАЦИЈА Карактеристики вагнер ОЕ25 формулација на триење со нула бакар.

Избор на купувачи..