• Неодамнешно
Динан Слободен Проток Нерѓосувачки Челик Издувни гасови-БМВ 2015-2012
zoom_in

Динан Слободен Проток Нерѓосувачки Челик Издувни гасови-БМВ 2015-2012

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Совети За Полирање Од Нерѓосувачки Челик - Ф10;системот За Издувни Гасови Со Слободен Проток На Динан има 100% конструкција од нерѓосувачки челик измерена до точни спецификации за да се обезбеди правилно вклопување преку фабрички закачалки и точки за монтирање. Дино подесен за максимален проток на издувни гасови со минимален притисок на грбот, овој систем е дизајниран да обезбеди поагресивен звук при забрзување додека го намалува беспилотното летало во возилото, благодарение на ексклузивната Комора На Динан Хелмхолц и технологиите на Вентилите На Пеперутките. Издувните гасови излегуваат преку поголеми ласерски врежани ултра издржливи полирани или керамички црни, четири врвови.Секој производ На Динан доаѓа со ексклузивна фабрика на динан што одговара на гаранцијата за нов браник за автомобили со браник и е дизајниран и тестиран Во Морган Хил, Калифорнија и може да се купи и инсталира во кој било дилер На Бмв Одобрен Од Динан на национално ниво.; Повеќе Моќ : +8 КС. Хелмхолц комора и пеперутка вентил технологија инкорпорирани за отстранување на беспилотни летала. "Директно преку" дизајн на канистер. Пријатно погласно, грло и длабок звук. Четири 3.5 " црна керамички обложени, или полиран нерѓосувачки, ласерски врежани совети издувни гасови. 100% 304 нерѓосувачки челик изградба. Ги користи фабричките загради и закачалки за фабричка опрема.

Избор на купувачи..