• Неодамнешно
Секогаш Дискретна Крајна Дополнителна Заштита На Влошки, брои
zoom_in

Секогаш Дискретна Крајна Дополнителна Заштита На Влошки, брои

DEN 127.52

Количина на стоки
check Достапно на барање

Барате неверојатно силна заштита од истекување на мочниот меур, што едвај се забележува под облеката? Секогаш Дискретна Крајна Дополнителна Заштита Влошките за Инконтиненција нудат до 100% заштита од истекување и се најапсорбирачките влошки во опсегот. Уникатното абсорбентно јадро апсорбира протекување за неколку секунди, за да ја одржува вашата кожа сува и удобна со часови. Плус, два брзи слоја формираат засилена заштитна зона во центарот, давајќи ви дополнителна заштита таму каде што ви е најпотребна. Дури и со тешки неочекувани протекувања, Штитниците за Истекување помагаат да се држи влажноста подалеку од страните. Технологијата со Лесно мирис на Мирис ги неутрализира мирисите веднаш и континуирано—додека се грижите за вашата нежна кожа. Доживејте неверојатна заштита од истекување на мочниот меур во изненадувачки дискретна инконтиненција pad Rapid Dry Core До 100% Заштита. Дополнителна заштитна зона. За протекување на мочниот меур. Идеален за Ден Или Ноќ.

Избор на купувачи..