• Неодамнешно
Погодност Концепти Дизајни4удобност 5-Та Авенија Складирање Османлиска, Темно Сина Ткаенина
zoom_in

Погодност Концепти Дизајни4удобност 5-Та Авенија Складирање Османлиска, Темно Сина Ткаенина

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Лесно склопување од 1 чекор со дадени упатства и не се потребни алатки. Шарката под притисок овозможува безбеден и лесен пристап до скриен простор за складирање. Овој мултифункционален отомански двојки како дополнителни седишта, потпирач за нозе, и како стилски единица за складирање. Бојата може малку да се разликува поради осветлувањето на фотографијата или приказот на мониторите. Шарката под притисок овозможува капакот да остане отворен самостојно давајќи безбеден и лесен пристап до додатоците складирани во рамките на отоманската. Копче-тафтинг и парична казна шиење детали. Цврстата Рамка Е Изградена од Цврсто И Произведено Дрво.

Избор на купувачи..