• Неодамнешно
Акихол Зимски Секојдневни Комплети За Дуксери Момчиња Мали Момчиња Со Качулка Со Качулка Печатени Маици И Комплет Панталони
zoom_in

Акихол Зимски Секојдневни Комплети За Дуксери Момчиња Мали Момчиња Со Качулка Со Качулка Печатени Маици И Комплет Панталони

DEN 367.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дете Деца Бебиња Девојчиња Момчиња Пролет Зима Цврсти Панталони Со Долги Ракави Дуксер За Спиење Комплет Модерен Тип На Ракави за Бебиња : Долг Ракав. Тип На Сезона : Пролет, Зима. Тип на пол : унисекс Материјал : облека за мали деца за момчиња, мешавина од памук, висококвалитетна, мека, удобна и дише за носење, не иритирачка за кожата на вашето бебе. Љубезен пријателски за мало момче секојдневно носење, исто така е добар подарок како мало момче зимска облека. Дизајн : облека за момчиња На Тато, стил на долги ракави, дизајн на ленти, букви однапред, симпатичен дизајн, удобна ткаенина, врвови од качулка, добра еластичност и дише, еластичен појас ги прави вашите момчиња поудобни, вашето мало момче ќе го сака тоа! Одлично за секојдневни спортови, како и за секое секојдневно носење. Големина : дете момче падне облека. Погледнете ја нашата табела со големини во описот на производот, проверете дали големината што ќе ја изберете одговара како што се очекуваше. Повод : Дуксери за мали момчиња, одлични за секојдневна секојдневна облека во затворен простор, училиште, фотографија, подарок за роденден, fall/зима, игротека. Вклучен пакет : момчиња облека за мали деца, ќе добиете 1 х врвови за дуксери + 1 х панталони за дуксери, ако не сте задоволни со производот, ве молиме контактирајте со нас.

Избор на купувачи..