• Неодамнешно
Брустер Левек Крем Деко Дијамант Гео Позадина
zoom_in

Брустер Левек Крем Деко Дијамант Гео Позадина

DEN 521.60

Количина на стоки
check Достапно на барање

Брилијантна златна геометриска шема трепери на позадината на алабастер во оваа современа позадина. Со метални детали за мастило и неверојатна неутрална нијанса, оваа позадина има мек елегантен стил. Левек е паста на ѕидот, неткаен позадина. Модерен избор на добро сакани обрасци и текстури. Брустер има дизајни на тапети за секоја соба, со шик, традиционална инспирација и автентични текстури. Со сѐ, од убави цветови и забава, ретро позадина до дрво, плочки и рок текстури и мод геометрија, брустер позадина опфаќа крајната ширина на привлечен дизајни. Ставете го ѕидот неткаен материјал. 20.9-во повторување, директно совпаѓање. Перење и соблекување. 20,5-во со 33 стапки долга ролна. Покрива околу 56,4 квадратни метри.

Избор на купувачи..