• Неодамнешно
Карлајл Верса Патека XTR 30x10. 00R Ply X T Екстремен Терен АТВ УМВ ГУМА
zoom_in

Карлајл Верса Патека XTR 30x10. 00R Ply X T Екстремен Терен АТВ УМВ ГУМА

DEN 3969.28

Количина на стоки
check Достапно на барање

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.КАРЛАЈЛ Верса ПАТЕКА XTRFEAURTES И Придобивкимешан Терен Влечењеподобрена Способност За Ракувањеотпорност На Оштетувањепрегледот Патеката CARLISLE Versa XTR е екстремен терен цела сезона гума создадена За Атв И UTVs.Соединението за целата сезона на гумата ја обезбедува гумата (повеќе..) Големина : 30Х10, 00Р14. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Екстремен Терен. Тип на автомобил : АТВ И ХИВ. Опсег На Оптоварување : 8 Слоја. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени.

Избор на купувачи..