• Неодамнешно
ЕНГЕНИЈ СЛОБОДЕН СТИЛ1Ч Лулка Со Адаптер ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА
zoom_in

ЕНГЕНИЈ СЛОБОДЕН СТИЛ1Ч Лулка Со Адаптер ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА

DEN 799.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Технички Информации Технологија За Поврзување : Можност За Приклучување За Полнење : Подржан Уред : Безжични Телефонски Контроли/Индикатори Индикатори За Статус : Резервно Полнење На Батеријата Разнократна Содржина На Пакетот : СЛОБОДЕН СТИЛ1 CH Cradleac Адаптеркомпатибилност : En Genius Free Styl 1 Технологија За Поврзување На Технички Информации За Безжичен Телефон : Докинг. Способност За Полнење : Да. Поддржан Уред : Безжичен Телефон. Контроли/Индикатори Индикатори За Статусот : Резервно Полнење На Батеријата. Разно Содржина На Пакетот : СЛОБОДЕН СТИЛ1Ч Лулка. НАИЗМЕНИЧЕН Адаптер. Компатибилност : Engenius Free Styl 1 Безжичен Телефон.

Избор на купувачи..