• Неодамнешно
Викерман 4.75 Шампањ Бонбони Украс Со Круг Сјајот Шема, По Торба
zoom_in

Викерман 4.75 Шампањ Бонбони Украс Со Круг Сјајот Шема, По Торба

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Викерман 4.75" Шампањ Бонбони Украс со Круг Сјајот Шема. Овој украс има богата завршница за бонбони и нежни детали за сјајот, но сепак е направен од пластика отпорна на кршење за издржливост. Исто така, се одликува со дупчено и жично безбедно капаче за сигурно закачување. Овој уникатен украс е исклучителен додаток на секоја колекција бидејќи добро се совпаѓа со разновиден декор и совршено оди на празнично дрво или во украсен сад. Вклучува 4 орнаменти по торба. Изработени Од Пластика Отпорна На Кршење. Сјај акцентирани Бонбони Заврши. Дупчат И Жичен Безбедна Капа. 4 орнаменти по торба.

Избор на купувачи..