• Неодамнешно
Ротосв Мажите Работат Чевли Неуништливи Патики Чипка Безбедност Чевли пункција-доказ Челик Пети Заштита Подигање Индустриски Анти-судир Микрофибер Црна 6
zoom_in

Ротосв Мажите Работат Чевли Неуништливи Патики Чипка Безбедност Чевли пункција-доказ Челик Пети Заштита Подигање Индустриски

DEN 703.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

5, САД 11(Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме)Горен Материјал : Микрофибер+Материјал За Вештачки Велур Ѓон : Тип На Гумена Пета : Израмнување : Тип На Чипка На Прсти : Висина На Тркалезна Цевка : Низок Врв Сезона : Пролет, Лето, fall, зимски Прилики : СЕКОЈДНЕВЕН, ОТВОРЕН, ПЕШАЧЕЊЕ, РАБОТА, ЛОКАЦИЈА ЗА ИНДУСТРИСКА ЕКСПЛОАТАЦИЈА, РАБОТИЛНИЦА ЗА ФАЛСИФИКУВАЊЕ, ИНДУСТРИЈА ЗА ЕЛЕКТРИЧНА ЕНЕРГИЈА, ПРОИЗВОДСТВО НА АВТОМОБИЛИ, ГРАДЕЖНИШТВО И ПРОИЗВОДСТВО НА МАШИНИ.

Избор на купувачи..