• Неодамнешно
Комплети Картички За Сочувство, 25 Пакувања, Сина И Сребрена Со Сочувство
zoom_in

Комплети Картички За Сочувство, 25 Пакувања, Сина И Сребрена Со Сочувство

DEN 616.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Џем Хартија Празно Комплетите Картички За Симпатии се одличен начин за испраќање добри желби и сочувство во текот на целата година. Овие картички се направени од мазни, висококвалитетни картони, така што знаете дека го добивате најдоброто од најдобрите. Овој конкретен сет има сина карта со сребрен дизајн со сочувство однадвор и празен ентериер за да можете да ја персонализирате вашата порака одвнатре. тој поставува доаѓаат со 25 картички и, исто така, 25 појавување на коверти, така што нема да се обидуваат да се најде нешто што работи. Големина : 5.625 х 7.875 Боја : Со Најдлабока Симпатија Дизајн Количина : 25/пакет Симпатии Картички Со Едноставна Сина И Сребрена Тема. Големина : 6,25 х 7,9 инчи Количина На Картичка : 25 Картички и 25 Соодветни Пликови. Надворешна Порака : "Со Сочувство". Картичката Е Празна Одвнатре Со доволно простор за пишување сопствени пораки!. Овој Сет На Картички е совршен начин да испраќате добри желби и честитки до семејството, пријателите и саканите во текот на целата година.

Избор на купувачи..