• Неодамнешно
Момои Здраво-Фати Дијамант Моно Линија, 80lb, 1000yd, Супер Јасно
zoom_in

Момои Здраво-Фати Дијамант Моно Линија, 80lb, 1000yd, Супер Јасно

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Момои Здраво-Фати Дијамант Моно Линија. Поцврстата завршница на дијамант нуди супериорна отпорност на абење за екстремни услови. Новата формулација нуди цврстина на истегнување до 200% од наведените линиски тестови за истата линија со дијаметар. Супериорната јачина на јазолот и отпорноста на триење се два од најкритичните фактори при изборот на монофиламент. Дијамантот ги прави и двете од овие подобри од која било друга линија на пазарот денес! Момои 12080 Здраво-Фати Дијамант Моно Линија, 80lb, 1000yd, Супер Јасно.

Избор на купувачи..