• Неодамнешно
Клорокс? Сценографија? Марамчиња, Марамчиња За Чистење Без Белило-Прскање Од Тахитски Грејпфрут, Брои
zoom_in

Клорокс? Сценографија? Марамчиња, Марамчиња За Чистење Без Белило-Прскање Од Тахитски Грејпфрут, Брои

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

БРИШЕЊЕ ЗА СИТЕ НАМЕНИ : Клорокс? Сценографија? чистата формула за сушење на марамчињата за чистење ги разложува маснотиите, ѓубрињата од сапун и нечистотијата за да можете да се справите со секоја површина,. МАРАМЧИЊА за ЕДНОКРАТНА УПОТРЕБА : овој 33 брои канистер за еднократна употреба, антибактериски марамчиња имаат Мирис На Прскање Од Тахитски Грејпфрут за да ги инспирира сетилата Со Сценографија (не мијте марамчиња),. Користете ги овие марамчиња за дезинфекција за канти за ѓубре, кујнски плочи, мијалници, површини за бања, апарати и ентериери за автомобили. Користете ги овие марамчиња со повеќе површини за да ги намалите потребните средства за чистење и брзо да избришете низа неред.

Избор на купувачи..