• Неодамнешно
Со Дизајн Приказни За Риби Наутички Затворен Надворешен Тепих - Прашлив Чад
zoom_in

Со Дизајн Приказни За Риби Наутички Затворен Надворешен Тепих - Прашлив Чад

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со комбинација на сончеви бои и стил на плажа, Ќе ви се допаднат Приказните За Риби Внатрешен/Надворешен Тепих од Нашата Колекција За Одмор на Плажа. Секој ќе ужива во дизајнот што го дефинира просторот донесен во вашиот трем, двор, кујна или бања од овој тепих. Уметничкиот и шарен дизајн е отпечатен на мека полиестерска основа со подлога отпорна на лизгање, што го прави совршен начин за додавање боја, одблесок и личност на секој внатрешен или надворешен простор. За чистење, користете благ сапун и поставете рамно за да се исуши. Достапно во различни големини и бои. Мека под нозете, изработена од текстура Шенил. Стилски и функционален за вашиот надворешен декор. Наредени рабови. Обложена подлога отпорна на лизгање. Брзо-сува конструкција. Цврст, лежен рамен дизајн.

Избор на купувачи..