• Неодамнешно
Вионска Сандала Лусија Танга
zoom_in

Вионска Сандала Лусија Танга

DEN 559.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Со меки ремени во различни опции за боја на кристал и змија, Лусија Ќе ве натера да сакате неколку парови Поддршката За Вио-Движење е иновативен пристап кон здравјето на стапалата : Вионската ја крие биомеханичката технологија во секој чевел. Целодневната удобност е разликата што можете да ја почувствувате. Длабоката чаша за пета обезбедува суштинска стабилност. Контурирано ортотско подножје за поддршка на зависност. Поддршката за вио-Движење е дизајнирана да ви обезбеди правилно усогласување - што може да помогне да се намалат вообичаените болки и болки со усогласување од земјата нагоре. Вештачки горен дел со подножје покриено со микрофибер.

Избор на купувачи..