• Неодамнешно
Веранда Петра Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, 6'7 6'7 Плоштад, Чоколадна Теракота
zoom_in

Веранда Петра Геометриски Внатрешен Надворешен Тепих, 6'7 6'7 Плоштад, Чоколадна Теракота

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Достапно во повеќе бои и големини . Препорачуваме чување оригинален пакет за употреба за складирање. Отпорен на вода што го прави совршен за надворешна употреба . Моќта Се Појави Во Турција . Висина на купот : 0. Живеат Подобро. Користете заштитници за килими под нозете на тежок мебел за да избегнете израмнување на купови . Пакувањето и испораката на вашиот тепих може да предизвикаат привремени набори; овие површински бранови не се несовршености или оштетувања и постепено ќе се повлекуваат; тркалањето назад или обратното тркалање е најбрзиот и најлесниот начин да ги отстраните наборите во тепихот во вашата област; оставете доволно време за да се смири вашиот килим, овие набори и бранови нормално ќе се израмнат . Заштедете Пари. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Правосмукалка (по можност една без шипки за тепање) редовно и чиста на самото место; за тешко отстранливи дамки, се препорачува професионално чистење на тепих; ротирањето на вашите килими на секои 3-6 месеци ќе заштити од нерамномерно абење од сообраќајот на нозете и тежината на мебелот .

Избор на купувачи..