• Неодамнешно
Богатствата НА каролина BB1204CNL Шаховска Табла Пинк Јорки Јоркишир Териер Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3
zoom_in

Богатствата НА каролина BB1204CNL Шаховска Табла Пинк Јорки Јоркишир Териер Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

DEN 255.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Богатствата НА каролина BB1204 CNL Шаховска Табла Пинк Јорки Јоркишир Териер Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", разнобојна Керамичка Ноќна Светлина со раса специфични уметнички дела Од Јоркшир териер од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од Категоријата Производи На Кучиња На Каролин. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

Избор на купувачи..