• Неодамнешно
Ytx14Ahl - Bs Мотоцикл Батерија за kawasaki 650Cc Kl650 - А Е Klr 2008
zoom_in

Ytx14Ahl - Bs Мотоцикл Батерија за kawasaki 650Cc Kl650 - А Е Klr 2008

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

УСЛУГИ НА КЛИЕНТИТЕ : Врвна услуга за клиенти од вистински експерти за батерии! Гарантирана 18-месечна гаранција со 60-дневна политика за наплата. ВРВНА ТЕХНОЛОГИЈА : Киселината внатре е конструирана со технологија На Апсорбирана Стаклена Подлога што овозможува батерија со ниско одржување и отпорна на истурање.47"тежина : 10. Сите БАТЕРИИ ЗА Батерии YTX14 AHL-Bs chrome AGM батерии се произведени со најквалитетни материјали и ригорозно тестирани за да се обезбеди безбедност, компатибилност СО OEM, ефективност и оптимални перформанси.

Избор на купувачи..