• Неодамнешно
Рејбестос Бх Професионално Одделение Хидраулични Кочница Црево Одговара изберете: 1999 - ФОРД Ф250, 1999 - ФОРД Ф350
zoom_in

Рејбестос Бх Професионално Одделение Хидраулични Кочница Црево Одговара изберете: 1999 - ФОРД Ф250, 1999 - ФОРД Ф350

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Повеќе од еден век, Рејбестос е светски познат по деловите за сопирачките кои се иновативни, сигурни и безбедни, што не прави глобален лидер во автомобилскиот резервен пазар. Со историја на брендови која датира од 1902 година, Рејбестос обезбедува искуство, останувајќи моќ и бренд на кој можете да му верувате. Нашиот посветен тим на квалитетни инженери работи неуморно за да се осигура дека секој производ што го дизајнираме, вклучувајќи триење, ротори, тапани, дебеломер, склопови на центри и хидраулика, се совпаѓа или надминува ое форма. Врши идентично со стандардите што ги бараат производителите НА ОЕ, обезбедувајќи оптимална заштита, работен век и безбедност. Ги вклучува сите карактеристики што се наоѓаат во цревата за СОПИРАЧКИТЕ НА ОЕ, вклучувајќи загради, громови, обликувани пластични штитници и жичани клипови. Премиум легури тривалентни фитинзи обложени со цинк обезбедуваат одлична хидраулична заптивка и максимална заштита од корозија. Фитинзите со двојно стегање обезбедуваат подолг век на траење на цревото и исклучителна издржливост.

Избор на купувачи..