• Неодамнешно
Бура Склопувачки Држач За Кеси За Ѓубре ЗА Р. В. морска домашна употреба-Тетфорд 36773
zoom_in

Бура Склопувачки Држач За Кеси За Ѓубре ЗА Р. В. морска домашна употреба-Тетфорд 36773

DEN 2940.32

Количина на стоки
check Достапно на барање

Држач За Ѓубре Што се Склопува со бура е држач за вреќи за ѓубре што може да се преклопи што може да се користи Во R, чамци, автомобили, камиони, дома или кога кампувате. Држачот прифаќа кеси за ѓубре од 13 литри или голема кујна, лесно се поставува и се преклопува на удобно 14-1/2" х 11-1/2" х 2" додека патувате. Определување : РАЗНОВРСНОСТ : Држачот За Кеси За Ѓубре Што Се Склопува Со Бура може да се користи Воv, чамци, автомобили и камиони, дома или кога кампувате погодност : Совршена комбинација на капацитет и складирање, Држачот За Кеси за Ѓубре се преклопува во компактен 14-1/2" х 11-1/2" х 2" додека патувате капацитет : може лесно да се постави за да се одржи кујна од 13 литри или поголема кеса за ѓубре ВКЛУЧЕНО : Држачот За кеси За Ѓубре Од Бура Доаѓа со Капак, за Повеќе санитарно искуство нагласува : разноврсност : држачот за кеси За ѓубре што се склопува со бура Може да се користи во r, чамци, Автомобили и Камиони, дома или кога кампувате. ПОГОДНОСТ : Совршена комбинација на капацитет и складирање, Држачот за Кеси за Ѓубре се преклопува во компактен 14-1/2" х 11-1/2" х 2" додека патувате. КАПАЦИТЕТ : лесно може да се постави за да се држи торба за ѓубре од 13 литри или поголема кујна. ВКЛУЧЕНИ : Држачот За Кеси за Ѓубре Доаѓа со капак, за повеќе санитарно искуство.

Избор на купувачи..