• Неодамнешно
Ihome Вело Силиконски Случај Влијание, iPhone SE 6 7 8, Црна
zoom_in

Ihome Вело Силиконски Случај Влијание, iPhone SE 6 7 8, Црна

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Колекцијата На Случаи на Ihome Velo iphone обезбедува се што ви треба и повеќе во телефонска кутија. Нудејќи елегантен дизајн и издржлива заштита, тенкиот профил го прави Случајот со Силиконски Удар i Home Velo лесен за држење и носење, а конструкцијата со тројно инјектирање додава слоеви на заштита вашиот начин на комуникација потреби. Висококвалитетниот силиконски материјал против лизгање овозможува оптимално држење, помагајќи да се спречи лизгање на телефонот од вашата рака или од други површини. Плус, Случајот Со Силиконски Удар i Home Velo е компатибилен со безжично полнење, така што лесно можете да се напојувате без да го оставите телефонот незаштитен. Најдете го случајот за да одговара на вашиот животен стил во колекцијата На Случаи на Ihome Velo i Phone. Ihome Вело Силиконски Случај Влијание, i Phone 6/7/8/SE, Црна : воено одделение капка тестирани заштитни телефон случај за i Phone 6, i Phone 7, i Phone 8, и i Phone SE. Премиум силиконскиот материјал обезбедува дополнителен стисок и заштита за вашиот i Phone. Флексибилната рамка на TPU овозможува брзо и лесно вметнување и отстранување на телефонот додека нуди оптимален пристап до вашиот екран, копчиња и порти за полнење. Ултра тенок дизајн го штити вашиот телефон без создавање на непотребни рефус во вашата рака или џебови. Браниците што апсорбираат удари обезбедуваат уште поголема заштита од оштетување и гребнатини. Компатибилен со безжично полнење значи дека можете да го одржувате телефонот заштитен додека се напојувате. Достапно во неколку опции за боја за да можете да го покажете вашиот личен стил со вашиот избор на боја.

Избор на купувачи..