• Неодамнешно
Вокер Издувни Гасови SoundF Пригушувач За Издувни гасови одговара изберете: 1998-ИСУЗУ РОДЕО, 1998-ПАСОШ НА ХОНДА
zoom_in

Вокер Издувни Гасови SoundF Пригушувач За Издувни гасови одговара изберете: 1998-ИСУЗУ РОДЕО, 1998-ПАСОШ НА ХОНДА

DEN 6492.16

Количина на стоки
check Достапно на барање

Одликувајќи се со 100% алуминизиран челик за подолг работен век во споредба со нискојаглеродниот челик, пригушувачите со директно вклопување На Вокер soundfx обезбедуваат квалитетен изглед и поволна акустика, додека механичките внатрешни споеви и вртените заклучени глави обезбедуваат издржливост. ЛЕСНО ЗА ИНСТАЛИРАЊЕ решение За Замена Со Завртки Со Директно вклопување со закачалки, загради и рути на цевки во стилот НА ОЕ за лесна инсталација што не бара специјализирана изработка и/или заварување. ФАБРИЧКИ ЗВУК Решетките со Решетки помагаат да се намали зрачениот шум за квалитетот на звукот во фабрички стил во споредба со прави перфорирани цевки. ДОБИЈТЕ ПОВЕЌЕ МИЛЈИ Од вашиот пригушувач Designed Дизајниран И тестиран за продолжување на животниот век на пригушувачот. СЕ СПРОТИВСТАВУВА на корозија алуминизираната челична конструкција и внатрешниот систем за одводнување помагаат да се намали корозијата. Дополнителни Функции Заврши : Алуминизиран. Пригушувач Тип : Комбинација. Одговара Изберете : 1998-2004 ИСУЗУ РОДЕО 6 Цил 3,2 Л 1998-2002 ХОНДА ПАСОШ 6 Цил 3,2 Л 2002-2003 ИСУЗУ АКСИОМА 6 Цил 3,5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Избор на купувачи..