• Неодамнешно
Издувната Закачалка За Издувни гасови одговара изберете: 2000-ФОРД БИК, 2001-КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ
zoom_in

Издувната Закачалка За Издувни гасови одговара изберете: 2000-ФОРД БИК, 2001-КРАЈСЛЕР СЕБРИНГ

DEN 163.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ап Издувна / Издувна Закачалка Ап Издувната / Издувната Закачалка Е идеална висококвалитетна резервна замена што е произведена за да ги исполни или надмине спецификациите НА ОЕ за вклопување, форма и функција. Карактеристики и Предности : Премиум резервни замена Обезбедува перформанси и стабилност е Произведен да се исполнат OE спецификации АП Издувните Издувните Ги Вклопува Одберете : 2000-2007 FORD БИК 6 Cyl 3 L 2001-2006 CHRYSLER SEBRING 6 Cyl 2.7 L 1996-2006 DODGE STRATUS 4 Cyl 2.4 L 2000-2005 МЕРКУР SABLE 6 Cyl 3 L 1990-1994 CHRYSLER LEBARON 6 Cyl 3 L 1995 CHRYSLER LEBARON ГТЦ 6 Cyl 3 L 1982,1987,1989 CHRYSLER LEBARON 4 Cyl 2.5 L 1995-2000 CHRYSLER CIRRUS 6 Cyl 2.5 L 1984-1985 CHRYSLER LEBARON 4 Cyl 2.2 L 1981-1989 DODGE ОВЕН 4 Cyl 2.2 L 1981-1987 ПЛИМУТ ПОТПИРААТ 4 Cyl 2.2 L 1988-1989 CHRYSLER њујоркер 6 Cyl 3 L 1990-1991 CHRYSLER ДИНАСТИЈА 6 Cyl 3.3 L 1996-1998 ПЛИМУТ ВЕТРЕ 4 Cyl 2 L 1981-1984,1986-1987 DODGE OMNI 4 Cyl 2.2 L 1989 CHRYSLER ДИНАСТИЈА 6 Cyl 3 L 1999-2000 ПЛИМУТ ВЕТРЕ 4 Cyl 2.4 L 1988-1989 ПЛИМУТ ИМААТ ЛЕ 4 Cyl 2.2 L 1992-1993 DODGE ДИНАСТИЈА 6 Cyl 3.3 L 1989-1994 ПЛИМУТ ПРИЗНАНИЈА 4 Cyl 2.5 L 1991-1992 CHRYSLER њујоркер ПЕТТАТА АВЕНИЈА 6 Cyl 3.3 L 1988 CHRYSLER LEBARON 4 Cyl 2.2 L 1989-1994 DODGE ДУХ 4 Cyl 2.5 L 1984-1986 DODGE КАРАВАН 4 Cyl 2.6 L 1983-1986 ПЛИМУТ ХОРИЗОНТ 4 Cyl 2.2 L и повеќе - додадете го вашето возило на нашите одговара елемент за да се провери.

Избор на купувачи..