• Неодамнешно
Пластичен Секач-Лесен Секач За Рози, Пк 3, ПМЕ
zoom_in

Пластичен Секач-Лесен Секач За Рози, Пк 3, ПМЕ

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пластичен Секач-Лесен Секач за Рози 100ММ ПМЕ-Пластичен Секач : Лесен Секач за Рози. Создадете прекрасни дизајни за вас украсни колачи! Овој пакет содржи еден секач за рози од 100 мм. Секој продаден одделно. Увезени.

Избор на купувачи..