• Неодамнешно
Каролини Богатства CK3431PW Боксер Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12H x16W, разнобојни
zoom_in

Каролини Богатства CK3431PW Боксер Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12H x16W, разнобојни

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Каролини Богатства CK3431 PW1216 Боксер Платно Ткаенина Декоративна Перница, 12h x16 W, повеќебоен Боксер Платно Ткаенина Декоративна Перница. Додадете боја во вашата еднобојна спална соба, дневна соба, мебел за внатрешен двор или надворешен простор за седење со нашите уметнички дела во целосна боја надворешни перници. Секоја перница мери Приближно и се мери Од аголот до спротивниот агол на перницата. 100% Полиестер Ткаенина Платно Перница Измама со полиестер перница форма исполнет со пена. Оваа перница е направена од каролини Богатства нов надворешен материјал и може да се користи внатре или на отворено. Измамата и формата на перницата се вклучени и двете направени во САД. Измамната ткаенина е ткаена за да ја направи отпорна на вода и сепак да биде мека на допир. Машина за перење и многу издржлив. Сите овие перници се направени рачно и може малку да се разликуваат по големина. Отпорна На Вода Целосна Боја Обоена Ткаенина, Вклучува форма на покривка и Перница,Ткаенина Отпорна на Мувла, Отпорна На Дамки Од Полиестер, Отпорна На Бледнее.

Избор на купувачи..