• Неодамнешно
Хадсон Бебе Новороденче Момче Памук Фланелен Примање Ќебиња Пакет, Синиот Кит, Една Големина
zoom_in

Хадсон Бебе Новороденче Момче Памук Фланелен Примање Ќебиња Пакет, Синиот Кит, Една Големина

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Хадсон бебе фланелен примањето ќебиња се разноврсни ќебиња за бебиња со разновидна употреба. Одлично како ќебе, капак за нега, крпа за подригнување, капак на седиштето во автомобилот, време на стомакот, прекривка за менување подлога и многу повеќе. Нашите ќебиња за примање се направени со 100% памучен фланелен за најмек допир на кожата на вашето бебе. Хадсон Бебе Новороденче Момче Памучен Фланел Што Прима Пакет Ќебиња, Синиот Кит е совршен додаток во расадникот на вашето малечко. Сет на координирање на фланелни ќебиња. Мери 30х36 инчи. Направено со 100% памук. Мека и нежна за кожата на бебето. Оптимално за секојдневна употреба. Достапен, висококвалитетен пакет со вредност.

Избор на купувачи..