• Неодамнешно
Брендови Рустикален И Ложа Маса И Кујна Барингтон Браун Јута Пласман Сет од 6
zoom_in

Брендови Рустикален И Ложа Маса И Кујна Барингтон Браун Јута Пласман Сет од 6

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Концентричните плетенки од темно кафеава, тен и папрат зелена Боја На Комплетот За Поставување Јута Барингтон од 6 носи рустикален и ложен шарм за тој правилен допир за незаборавни времиња на оброци. Земја Производител : Индија. Нега : место чиста само, без хлор белило.Концентрични плетенки од темно кафеава, тен и папрат зелена јута. Димензии : 12 "Л х 18" W, Тежина : 4.1 фунти. Материјал : 100% јута. Плетенка : Машина плетенка, Машина зашиени. Бои : костен, папрат зелена, камила. Компоненти : 6 подлоги.Модел бр : 1806-30591 ВХЦ Брендови Рустикален И Ложа Маса И Кујна Барингтон Браун Јута Пласман Сет на 6.

Избор на купувачи..