• Неодамнешно
Ајронмен Целата Земја НА 245 75Р 111т Гума
zoom_in

Ајронмен Целата Земја НА 245 75Р 111т Гума

DEN 1968.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

ЦЕЛАТА ЗЕМЈА АТ2 ОД Ајронмен испорачува на повеќе фронтови, така ?можете да ги освоите сите. Целата ЗЕМЈА АТ2??карактеристики на шарите аголни блокови на шарите дизајнирани за?подобрување на кал, вода и снег евакуација, за сите површина??влечење кога и каде е најпотребно.??Кога гумата може да комбинира издржливи перформанси,?зафат што не попушта, целиот терен / цела сезона?способност и тивко возење ? резултатот е?СИТЕ ЗЕМЈА НА2. Дизајниран за употреба на Џипови, лесни камиони и Теренци. Аголни блокови на шарите за зголемена влечна сила на нечистотија и чакал патишта. Цик-Цак жлебови дизајнирани специјално за да обезбедат потивко возење. Четири периферни жлебови дизајнирани за подобрена влечна сила во влажни услови. Шипки со целосна длабочина за подобрена влечна сила во влажни и снежни услови.

Избор на купувачи..